Home Uncategorized Fotoja më e ëmbël/ Ilda Bejleri pozon për herë të parë me...

Fotoja më e ëmbël/ Ilda Bejleri pozon për herë të parë me të bijën

Disa ditë më parë Ilda Bejleri u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një vajzë të cilës i kanë vendosur emrin Siena.

Së fundmi Ilda ka publikuar foton e saj të parë me vogëlushen, moderatorja e ka nxjerrë Sienën për shëtitje dhe nuk e ka kursyer një postim në Instagram.

Kujtojmë që moderatorja është treguar gjithmonë shumë hermetike sa i përket jetës personale, sidomos gjatë periudhës së shtatzënisë.

Shiko foton: