Home Uncategorized Beniada ia tepron, në fustan të hapur për pak sa nuk i...

Beniada ia tepron, në fustan të hapur për pak sa nuk i del “zogu”

Beniada Nishani, është modelja shqiptare që ka bërë namin në Evropë me fotot e saj terheqese.

E për audiencën e madhe shqiptare, ajo u bë e famshme dhe e dashur me pjesëmarrjen e saj në Big Borther Albania Vip.

Ani pse në fillim u paragjykua, më kalimin e javëve në atë shtëpi ajo fitoi respektin e shumë adhuruesve.

Tani, ajo më shumë i është përkushtuar profesionit të saj si modele he së fundmi ka realizuar një foto shumë atraktive, ku në fustan të hapur për pak sa nuk i shihet pjesa intime./ORAinfo/