Home Uncategorized Bashkëshorten e këtij këngëtari e ngaterrojnë me Ryva Kajtazin

Bashkëshorten e këtij këngëtari e ngaterrojnë me Ryva Kajtazin

A e njihni Fjolla Svircen? Ajo është bashkëshortja e ish anëtarit të grupit “Aurora”, tash këngëtarit të muzikës popullore, Alban Mehmeti.

Fjolla, pos si nënë e dy djemve, është e angazhuar edhe në biznes dhe gjithashtu ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

E shoqja e Albanit, duket se e pëlqen glamurin dhe fustanet e rëndë si ky në këtë foto, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, ajo në këtë fotografi dhe jo vetëm, po duket tejet e ngashme me këngëtaren Ryva Kajtazi, e cila gjjthashtu është mjaftë e dhënë pas glamurit