Home Uncategorized Megi Pojani nxit të tjera spekulime me këtë postimin

Megi Pojani nxit të tjera spekulime me këtë postimin

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron.

Herë tepër terheqese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes, mirëpo, sado aktive në rrjete sociale.

Ajo është siguruar që ta ruajë jetën e saj private gjithmonë dhe ta mbajë larg syve të publikut.

Tash e një kohë po përflitet për një romancë mes saj dhe Endri Çekiçi, së fundmi Megi ka postuar në Instastory fotografi me dy gota çaj dhe shkruan një frazë që nxit spekulime se është për futbollistin: “Pleqërojmë bashkë”, shkruan ajo./Top Channel/