Home Uncategorized Kaq e bukur duket në pushime reja e Mihrijes

Kaq e bukur duket në pushime reja e Mihrijes

Tringa Berisha u bë shpejt emër i njohur për publikun.

Kjo pasi u fejua me djalin e Mihrije dhe Naim Abazit.

Së fundmi bashkë me Platorin ajo ndodhet në pushime.

E veshur në mini fund ajo po duket thjeshtë mahnitëse.

Shiko foton: