Home Uncategorized Roberti i dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Lauretën, kështu kujdeset për të

Roberti i dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Lauretën, kështu kujdeset për të

Laureta Maçedonci, është njëra nga femrat më të komentuara aktualisht.

Ani pse ka kohë të gjatë se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishaj, javëve të fundit dyshja në fjalë është përfolur më shumë.

Tani bukuroshja bionde vazhdimisht poston foto me të dashurin e saj, duke treguar se sa e lumtur është krah tij.

Laureta dhe Roberti se fundmi kanë publikuar një video në krahët e njëri-tjetrit.

Duke shëtitur me veturë, Roberit shfaqet i lumtur në shoqërinë e të dashurës së tij, ndërsa Laureta shfaqet joshëse në këtë veshje me stil. /ORAinfo/

Shiko videon: