Home Uncategorized Laureta rregullohet e bëhet si “kukull”, me këtë pamje do ta çmend...

Laureta rregullohet e bëhet si “kukull”, me këtë pamje do ta çmend Robertin

Laureta Maçedonci, vazhdon të jetë emër i njohur në mediat rozë.

Ajo në fakt u bë e njohur që kur zbuloi se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishën.

Tani çdo gjë rreth saj është në vëzhgim të mediave dhe natyrisht edhe publikut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provoktaive.

E së fundmi ajo është shfaqur shumë joshëse, pasi është rregulluar e bërë si loçkë.

Me këtë pamje ajo do ta çmend Robertin./ORAinfo/

Shiko foton: