Home Uncategorized Nëna e Adelina Tahirit sikur të ishte në një moshë me të...

Nëna e Adelina Tahirit sikur të ishte në një moshë me të bijat, nuk dihet cila është cila

Adelina Tahiri së fundmi ka postuar një imazh familjar duke u shfaqur krahë nënës dhe motrës.

Nënë e bija duken kaq të ngjashme dhe elegante, shkruan “Kosovarja”.

Edhe fansat e tyre bënë mijëra komente derisa nuk mund ti dallonin se cila është e ëma.

Ajo duket një zonjë dhe sikur të ishte në një moshë me të bijat.