Home Uncategorized Ilda Bejleri shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Ilda Bejleri shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës

Moderatorja Ilda Bejleri ka kohë që s’ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Kjo pasi ajo u bë nënë duke lindur një vajzë, Siena.

Mirëpo ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit e saj dy fotografi duke shfaqur linjat trupore.

Ajo shihej e kuruar dhe në top formë derisa ka shkruar: “Mami e re në qytet”.