Home Uncategorized Dy kolegët e “RTV 21”-shit e prejnë në besë Lorik Bakijen

Dy kolegët e “RTV 21”-shit e prejnë në besë Lorik Bakijen

Tik-Tok është aplikacioni për video më i famshëm në botë, që ka “prodhuar” edhe mjaftë personazhe të famshme.

Në Tik-Tok, qarkullon edhe një video e shpërndarë nga profili i kameramanit të “RTV 21”, Arian Havolli, ku ky i fundit bashkë me një koleg tjetër, shihen duke ja punuar një rreng prezantuesit nga Gjakova, Lorik Bakija.

Video, është mjaftë qesharake, ndërkaq Loriku duket se nuk ka shpëtuar lehtë nga rrengun dhe rrëzimi, shkruan “Kosovarja”.

Gjithsesi, vërehet se ai e ka tejkaluar lehtë gjithë këtë situatë.