Home Uncategorized Gruaja e Sinan Vllasaliut me fustan “pink”, le pa fjalë pushuesit në...

Gruaja e Sinan Vllasaliut me fustan “pink”, le pa fjalë pushuesit në Uqlin

Këngëtari Sinan Vllasaliu, duket më i lumtur se kurrë më parë në krahët e gruas, Teutës.

Pas një sezone të mbushur me koncertet dhe dasma, shih tse këngëtari po i kushton më tepër kohë gruas së tij, shkruan “Kosovarja”.

Teuta me një fustanë “pink” ,duket si vajzë e re. Ajo postoi fotografinë në “Instagram” dhe u komentua pozitivisht nga shumë ndjekes.

Ndryshe, Sinani dhe Teuta po i kalojnë pushimet në Ulqin.