Home Uncategorized Blerona ia tepron, në fustan të shkurtë për pak sa nuk i...

Blerona ia tepron, në fustan të shkurtë për pak sa nuk i del “zogu”

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Krahas anës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për pamjen e saj të jashtme.

Ajo vetë ka pranuar se ka bërë ndërhyrje, duke humbur kështu shumë kilogramë.

Blerona, duket se ka gjetur tani disa ditë pushimi për vetën dhe nga atje ka publikuar foto shumë provokuese.

Në fustan të shkurtë asaj për pak sa nuk i ka dalë “zogu”./ORAinfo/

Shiko foton: