Home Uncategorized Ndoshta nuk e dinit, por ja sa fansa ka vajza e Gjikos...

Ndoshta nuk e dinit, por ja sa fansa ka vajza e Gjikos dhe Elites

Asdren Gjikolli, për të gjithë i njohur si Gjiko, është i martuar prej disa vitesh me prezantuesen Elita Rudi.

Çifti i njohur janë prindër të dy fëmijëve, Zërit dhe Botes.

Elita dhe Gjiko nuk kanë bërë përpjekje që ti ruajnë fytyrat e fëmijëve të tyre, siç bëjnë disa nga të njohurit e tjerë, shkruan “Kosovarja”.

Si djali, ashtu edhe vajza e çiftit kanë profilet e tyre në Instagram, ndërkaq Bota simpatike prinë për nga numri i ndjekësve.