Home Uncategorized Rita grimohet e bëhet si “loçkë”, me këtë pamje do ta çmend...

Rita grimohet e bëhet si “loçkë”, me këtë pamje do ta çmend Fidanin

Rita Haziri, po vazhdon të jetë ende aktive në rrjetet sociale.

Ajo së bashku me të dashurin e saj, Fidan Gashin, janë çifti më i përfolur i momentit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se jemi në pikun e sezonit, të dy janë shumë të angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

E Rita natyrisht që kujdeset shumë për dukjen e saj dhe në çdo paraqitje shkëlqen.

E rregulluar te grimerja, Rita me këtë pamje do ta çmend sërish Fidnain./ORAinfo/

Shiko foton: