Home Uncategorized Adrola Dushi merr të gjithë vëmendjen: Më bëri të dobët, më dha...

Adrola Dushi merr të gjithë vëmendjen: Më bëri të dobët, më dha netë pa gjumë…

Adrola Dushi është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka shpërndarë një shkrim ku flitet për pasojat e traumave te njeriu.

Aty thuhet se traumat nuk të bëjnë më të fortë, por vetja jote po.

Vetëm ti mundesh ta nxjerrësh veten nga vendi i errët ku të zhysin traumat.

“Trauma të bëri më të fortë” Jo.

Trauma ime më la të traumatizuar.

Më bëri të jem e dobët, të kem shumë netë pa gjumë dhe të humb memorien.

Më dha ndjesi që nuk i doja kurrë.

Unë e bëra veten më të fortë duke e nxjerrë nga një vend i errët dhe duke mbajtur pasojat që nuk ishin faji im”, shkruhet në postimin e modeles bukuroshe.

Shiko foton: