Home Uncategorized Në sy të Robinit kështu ekspozon gjoksin Marigona

Në sy të Robinit kështu ekspozon gjoksin Marigona

Modelja Marigona Krasniqi dhe bokseri kosovar, Robin Krasniqi së shpejti do të bëhen prindër.

Bukuroshja pas martese është në pritje të ëmbël, shkruan InfoKosova.

Çifti nuk ndalon së publikuar fotografi së bashku.

Ditën e djeshme ata kanë zgjedhur natyrën për të kaluar kohë.

Vëmendje të madhe mori gjoksi i Marigones i cili ishte i zbuluar goxha shumë./InfoKosova/

Shiko foton: