Home Uncategorized Pse Ardit Stafaj nuk po gjendet askund?

Pse Ardit Stafaj nuk po gjendet askund?

Dikur Ardit Stafaj ishte kudo, madje duke u shndërruar në një nga këngëtarët më të pëlqyer.

Stafaj, kishte këngë hite dhe një bashkëpunim tejet të sukseshëm me Gilin.

Por, ka kohë që këngëtari nuk po shihet asgjëkundi, nuk po bënë këngë e video klipe dhe nuk është prezent në media, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që Arditi po rri larg muzikës dhe jetës publike, vëllai i tij, kitari.sti Astrit Stafaj është thuajse kudo.