Home Uncategorized Ish-Miss Kosova ‘bëhet e gjallë’ pas 12 vitesh, i tregon të gjitha...

Ish-Miss Kosova ‘bëhet e gjallë’ pas 12 vitesh, i tregon të gjitha për jetën e saj

Ka 12 vite që nuk është parë në intervista. Ish-miss Kosova, Xhuli Nura u rikthye për të treguar shumëçka në emisionin e verës në T7, “Era Verë”.

Duke qenë aktive në rrjete spciale, ajo vazhdimisht promvon fuqinë e gruas.

Ajo pos tjerash, shpalosi edhe momente nga jeta e saj personale .

Tregoi se ai ishte një nga momentet më të vështira të jetës, por gjeti fuqinë për të vazhduar tutje dhe me këtë rast pati një mesazh për të gjitha vajzat dhe gratë.

Gjithë rrëfimin e saj e gjeni në videon mē poshtë.