Home Uncategorized Festa Qoqaj publikon foto në bekini teksa ‘lahet’ në dush plazhi, të...

Festa Qoqaj publikon foto në bekini teksa ‘lahet’ në dush plazhi, të pasmet e saj marrin gjithë vëmendjen

Festa Qoqaj është modelja shumë e suksesshmë kosovare.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Modelja dhe moderatorja ka nga hiq më pak se 349 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram.

E së fundi ajo ka ndarë disa imazhe nga bregdeti teksa bënte dush në plazh dhe gjithë vëmendjen e marrin të pasmet e formësuara të saj./InfoKosova/