Home Uncategorized Fifi ka humbur shumë kilogramë, po duket si loçkë

Fifi ka humbur shumë kilogramë, po duket si loçkë

Filloret Raçi, vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Të gjithë e njohin si Fifi, për shkak të dashurisë së saj së madhe që ndan ajo me audiencën e saj.

Hyrja e saj në Big Brother Albania bëri bujë të madhe, kjo për shkak të disa problemeve shëndetësore që kishte.

Por, tani duket se ajo i është kthyer punës në mënyrën më të mirë, pasi ka sjellë këngë shumë të bukura.

Ajo çka bie në sy është pamja e saj, ku shihet se ka rënë shumë në peshë dhe po duket si loçkë./ORAinfo/