Home Uncategorized Ky ishte reagimi i djalit të Vesa Lumas, pasi pa mamin dhe...

Ky ishte reagimi i djalit të Vesa Lumas, pasi pa mamin dhe babin në momente të nxehta në vaskë

Ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikorë.

Bëhet fjalë për këngëtaret Vesa Luma dhe Big Basta, shkruan InfoKosova.

Viteve të fundit çifti më shumë po shijon jetën largë kufijve shqiptarë dhe janë të përqëndruar tek rritja e djalit të tyre.

Së fundi ata kanë publikuar një foto të ‘nxehte’ në vaskë, teksa vëmendjen e mori reagimi i djalit të tyre./InfoKosova/

Shiko fotot: