Home Uncategorized Arta Nitaj ‘çmendi’ italianët me format e saj teksa pozon në bekini

Arta Nitaj ‘çmendi’ italianët me format e saj teksa pozon në bekini

Arta Nitaj është ndër femrat më tërheqëse të showbizit.

Bukuroshja ka zgjedhur Italinë të vazhdojë pushimet që i zgjatën mjaftë shumë, shkruan InfoKosova.

Ajo nga atje ka ndarë imazhe të reja.

Veshur në bekini dhe me gjoksin në pah, Arta po duket mahnitëse./InfoKosova/