Home Uncategorized Dikur një nga aktorët më hot në botë, sot Brendan Fraser peshon...

Dikur një nga aktorët më hot në botë, sot Brendan Fraser peshon 270 kilogramë

Roli i fundit i aktorit Brendan Fraser përfshin një transformim të madh.

Aktori po luan në filmin e ardhshëm të regjisorit Darren Aronofsky, të titulluar “The Whale” në të cilin ai luan një burrë i cili peshon 270 kilogramë

Kompania e prodhimit A24 publikoi një fotografi të aktorit Fraser në rol si pjesë e një njoftimi se filmi do të shfaqet premierë në Festivalin e 79-të të Filmit në Venedik.


Aktori i “The Mummy” luan një mësues shumë të trashë dhe të izoluar, i cili përpiqet të rilidhet me vajzën e tij adoleshente të larguar përballë Sadie Sink të “Stranger Things”.

“Do të jetë si diçka që nuk e keni parë më parë”, tha Fraser për Unilad për filmin, i cili bazohet në një shfaqje të Samuel D. Hunter.

Data e gjerë e publikimit të filmit nuk është bërë ende e ditur.