Home Uncategorized U rrahën në koncertin e tij, Butrint Imeri nuk përmbahet, i quan...

U rrahën në koncertin e tij, Butrint Imeri nuk përmbahet, i quan ‘’bala dhe katunarë’’

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pejë.

Sipas informacioneve, në përleshje janë përfshirë mbi 12 persona në ambientet e një klubi nate dhe nga pamjet, të rinjtë duket se mbajnë në duar shishe të cilat i hedhin drejt njëri-tjetrit.

Sipas dëshmitarëve, shkak i përleshjes është bërë një vajzë, ku më pas në video duket që ndërhyjnë rojet e sigurisë së klubit të cilët ndajnë djemtë e përfshirë në sherr.

Ndërkaq, Butrint Imeri ka kritikuar personat e përfshirë në përleshje u artisti ka qenë duke performuar.

“Mos këqyrni katunarët duke u kap në diskoteka. Bala ka edhe në diskoteka”, tha ai.