Home Uncategorized Sara e Armina marrin ‘mësysh’ ja çfarë u ndodh

Sara e Armina marrin ‘mësysh’ ja çfarë u ndodh

Sara Hoxha njoftoi se do jetë në interviste të emisioni Goca dhe Gra.

Përmes një Insta Story ajo tha se do jetë në intervistë me Armina Mevlanin.

Por në disa story të tjera shihet Armina duke pastruar dyshemenë.

Armina thotë se Sara mori mësysh pasi i shpetoi pija nga dora,derisa shihet duke pastruar./InfoKosova/

Shiko videon: