Home Uncategorized Pas arrestimit të Feros, ky është reagimi i Arbenitës

Pas arrestimit të Feros, ky është reagimi i Arbenitës

Reperi i njohur Fero është arrestuar ditën e djeshme pas një incidenti të ndodhur në qytetin e Gjilanit.

Me urdhër të Prokurorit ai është ndalur në mbajtje për 48 orë.

Ndërsa lidhur me këtë qështje nuk ka ndonjë reagim konkret nga bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli.

Ajo ka postuar story teksa bën shoping me vajzën e saj Ninën dhe një imazh tjetër ku shihet e kuruar ne secilin detaj./InfoKosova/