Home Uncategorized Nuk do besoni sa vite mbushi Teuta Krasniqi sot

Nuk do besoni sa vite mbushi Teuta Krasniqi sot

Aktorja Teuta Krasniqi është e njohur tash e shumë vite për publikun shqiptar.

Ajo shënoi shumë sukses me rolin e Sarandes tek seriali Kafeneja Jonë për të vazhduar pastaj me role shumë të rëndësishmë në shumë filma.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 40 vite.

Derisa po ta shohim duket si 20 vjetcare./InfoKosova/