Home Uncategorized Kështu dukej Megi Pojani kur ishte fëmijë

Kështu dukej Megi Pojani kur ishte fëmijë

Megi Pojani sot është ndër modelet dhe moderatoret më të njohura.

Ajo merr vëmendje me secilën paraqitje dhe komentohet shumë për format trupore.

Megi shpesh ndanë imazhe të ndryshme me 445 mijë ndjeksit e saj në Instagram.

Së fundi ajo ka ndarë një fotografi nga koha kur ishte fëmijë dhe kaq simpatike paska qenë ajo./InfoKosova/