Home Uncategorized Nuk do të na shkonte në mend se Rita e thërret kështu...

Nuk do të na shkonte në mend se Rita e thërret kështu Fidanin

Rita Haziri dhe Fidan Gashi publikuan një video të re ne Instastory.

Ata shihen të kuruar deri në detajin e fundit teksa shijojnë atmosferën e ahengut.

Por një detaj merr gjithë vëmendjen.

Në video dëgjohet Rita teksa i drejtohet të dashurit të saj “Danii”./InfoKosova/