Home Uncategorized Dhëndrri i kujdesshëm me Gentën, kështu e befason në pushime

Dhëndrri i kujdesshëm me Gentën, kështu e befason në pushime

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është duke e shijuar pafundësisht ndjenjën të qenurit nënë.

Pak muaj më parë ajo dhe partneri i saj, biznesmeni turk Huseyin Usta, u bënë prindër për herë të parë, shkruan InfoKosova.

E si duket dyshja kanë nisur pushimet.

Genta ka postuar një foto nga ambientet bregdetare teksa në duar mbanë trendafila të cilat me shumë gjasa i’a ka dhuruar bashkëshotri./InfoKosova/