Home Uncategorized Reja e Mihrijes tregon gjoksin me bekine nga pishina

Reja e Mihrijes tregon gjoksin me bekine nga pishina

Reja e Mihrije Bhrahes, Tringa po shijon pushimet.

Madje në disa foto kanë treguar se ndodhen bashkë me Mihrijen Naimin dhe Platorin.

Së fundmi publikoi një foto mjaft atraktive.

Me bikine të kaltra nga pishina ajo tregon trupin e formësuar./InfoKosova/

Shiko foton: