Home Uncategorized Nuk njihet kaq shumë është dobësuar Sellma

Nuk njihet kaq shumë është dobësuar Sellma

Grimuesja e njohur shqiptare Sellma, vazhdon të mbetet 1-shi për grim.

Shumë nga fytyrat publike është ajo e cila kujdeset për grimin e tyre në çdo paraqitje televizive, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto të saj.

Në njërën prej tyre, Sellma shihet dukshëm se ka humbur pesh dhe po duket tjetër njëri./InfoKosova/

Shiko foton: