Home Uncategorized Kështu reagon nëna e saj, pasi vajza e Lutës tregoi vithet me...

Kështu reagon nëna e saj, pasi vajza e Lutës tregoi vithet me dashje

Bukuroshja nga Gjilani, Kënga Haziri ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj isntagram.

Ajo u paraqit në bregdet teksa nuk ngurronte të bënë poza të nxehta për fansat e saj, shkruan InfoKosova.

E veshur me pantallona të zbërthyer Kënga kishte vendosur të tregoj të pasmet në bikine.

E në këtë foto vëmendje mori reagimi i nënës së saj, e cila i kishte bëre ‘Like’.

Kujtojmë së kënga është vajza e politikanit Lutfi Haziri dhe këngëtares Myrvete Bajrami./InfoKosova/

Shiko foton: