Home Uncategorized Larg nga Dubai, ky është vendi luksoz ku po i kalon pushimet...

Larg nga Dubai, ky është vendi luksoz ku po i kalon pushimet Arta Nitaj

Arta Nitaj është ndër modelet më të preferuara dhe ndër me të ndjekura.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan InfoKosova.

Arta ka bërë të ditur se ka filluar pushimet në Spanjë.

Modelja përmes disa postimeve ka treguar nga afër vendin super luksoz ku po e pushon mendjen dhe trupin./InfoKosova/

Lojtës Videosh