Home Uncategorized Miss Blerta Veseli i jep fund lidhjes me miliarderin e njohur?

Miss Blerta Veseli i jep fund lidhjes me miliarderin e njohur?

Ish-miss Kosova, Blerta Veseli, ka kohë që ka hapur një faqe të re në jetën e saj, përtej oqeanit ajo po shijon në maksimum jetën.

Krahasve si modele në Amerikë dhe punëve me brendet e ndryshme, pati zhivillime edhe në jetën personale.

Kohë më parë u raportua për lidhjet e saj me biznesmenin maroken, por mësohet se ky raport ka marrë fund.

Kjo reflektohet edhe në rrjete sociale ku Blerta dhe Moktar nuk ndjekin më njëri-tjetrin.