Home Uncategorized Jo veç Hanen, Loredana paska edhe një vajzë tjetër?

Jo veç Hanen, Loredana paska edhe një vajzë tjetër?

Hana është vajza e vetme e reperve Loredana dhe Mozzik.

Edhe pse çifti tash e disa muaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, ata vazhdojnë të kujdesen për vajzën e tyre, shkruan InfoKosova.

Së fundi Loredana ka publikuar një fotografi më një vajzë në krah.

Aq shumë ngjasonin me njëra tjetrën, sikur të ishin nënë e bijë./InfoKosova/

Shiko foton: