Home Uncategorized Butrint Imeri në pushime me të dashurën? Paparacët e zbulojnë këngëtarin

Butrint Imeri në pushime me të dashurën? Paparacët e zbulojnë këngëtarin

Pas lidhjes me moderatorën Kiara Tito, Butrint Imeri, ka qenë mjaft i rezervuar për statusin e tij.

Por, paparacëve kjo e fundit nuk ju ka ikur, shkruan “Kosovarja”.

Faqja e njohur “Vipat e bllokut”, kanë postuar një imazh ku është këngëtari krahë një vajze që duket të jetë biondinë.

Duke qenë se vajza ka syze nuk mund të shihet qartë kush është, por duket person i panjohur për median rozë.

Fansat aluduan se mund të jetë e dashura e re e këngëtarit Imeri dhe se po e shijojnë bregdetin së bashku, por mbetet të shihet deri në reagimin e artistit ndaj fotografisë.