Home Uncategorized Agnesa Vuthaj na prezanton me motrën, kaq e bukur qenka/FOTO

Agnesa Vuthaj na prezanton me motrën, kaq e bukur qenka/FOTO

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të bukura dhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo mori vëmendjen e publikut që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, shkruan InfoKosova.

Por edhe pse ka qenë shumë aktive në paraqitje publike, rrallëherë e kemi parë familjen e saj.

Së fundi kjo story e publikuar kohë më parë nga vet Agnesa, ka rikthyer edhe një herë në memorien e fansave të saj, motrën e saj e cila po thuajse duken identike të njëjta./InfoKosova/

Shiko foton: