Home Uncategorized Veshur në të shkurtra, reja e Mihrijes tregon format trupore

Veshur në të shkurtra, reja e Mihrijes tregon format trupore

Tringa Berisha u bë shpejt e njohur për publikun.

Kjo menjëherë pasi u fejua me djaline Mihrijes dhe Naim Abazit, platorin.

Ajo tashmë është aktive në rrjete sociale ku po përcjellet secilën herë nga më shumë persona.

Së fundmi publikoi një foto veshur në të shkurtra ku merrë vëmendje me trupin./InfoKosova/

Shiko foton: