Home Uncategorized ‘Shoqëri e vjetër’, Alketa ndanë imazhin më të bukur me Noizyn

‘Shoqëri e vjetër’, Alketa ndanë imazhin më të bukur me Noizyn

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të suksesshme në Shqipëri.

Ajo gëzon shumë vite punë të pandalshme dhe sigurisht se gëzon shoqëri të mirë me shumë figura publike.

Por si duket një shoqëri shumë të ngushtë ajo e ka edhe me reperin e njohur Noizy.

Moderatorja ka ndarë së fundi një imazh me të dhe dyshja po duken tejet bukur./InfoKosova/