Home Uncategorized Morena Taraku e mërzitur pasi i ngordhi qeni: Faleminderit Zotit që më...

Morena Taraku e mërzitur pasi i ngordhi qeni: Faleminderit Zotit që më bekoj të ishe pjesë e këtij udhëtimi me mua…

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka njoftuar fansat se ka ngordhur qeni i saj.

Në një postim të bërë në Instagram, artistja nga Peja thotë se ka humbur gjysmën e saj, duke shtuar se ka parë e ka jetuar gjithçka me të.

E njëjta krejt në fund e ka falënderuar për këtë udhëtim që kanë bërë së bashku.

Duhet theksuar që qeni i Morenës vite më parë u diskutua në masë të madhe në shtypin rozë, për shkak se u tha që kapte shifrën e 10 mijë eurove.

“Derisa të takohemi sërish, faleminderit që ke qenë gjysma ime @boo_moi

SKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE.

SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE…

TE DUA SHUME, FALEMNDERIT ZOTIT QE ME BEKOJ TE ISHE PJESE E KETIJ UDHETIMI ME MUA …

MOS HARRO BESOJI VETEM @eronittsermaxhaj ATJE LART SE VETEM AI DO TE USHQEJ ME KOHE DO LOZE ME TY E DO TI JAP ILAQET ME KOHE SI UNE BEBA JEME…”. ka shkruar këngëtarja tutje.