Home Uncategorized Laureta vishet kaq bukur kur del për darkë

Laureta vishet kaq bukur kur del për darkë

Laureta Maqedoni po komentohet shumë së fundmi.

Kjo menjëherë pasi konfirmoi lidhjen me ish burrin e Nora istrefit, Robert Berisha.

Së fundmi Laureta publikoi jë video ku kishte dal për darkë.

Vëmendje përpos me bukurinë merrë edhe me veshjen që dnryshe nga herave tjera nuk është veshur shumë hapur dhe po duket shumë zonjë./InfoKosova/

Shiko videon: