Home Uncategorized Kjo është dhurata që Donaldi i dhuroi nënës për ditëlindje

Kjo është dhurata që Donaldi i dhuroi nënës për ditëlindje

Donald Veshaj është aktor, dhe humorin nuk e ndal as me nënën.

Në ditëlindjen e nënës ai publikon një video të saj derisa i thotë se po i bën dhuratë filterin.

Asaj duket se po i pëlqen pasi thotë se duket bukur me filtra.

Ndryshe, Donaldi publikoi edhe një mesazh që mori nga fansat e tij si urim për nënën./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh