Home Uncategorized Nuk po u besojmë syve, kaq e bukur ishte Beniada si fëmijë

Nuk po u besojmë syve, kaq e bukur ishte Beniada si fëmijë

Beniada e ëmbël morri zemrat e të gjithve kur u bë pjesë e Big Brother VIP.

Me delikatesën e saj Beniada arriti të shkonte në finalen e madhe.

Modelja kohë pas kohe ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo së fundi ka ndarë një imazh kur ishte feëmijë, dhe nuk po u besojmë syve kaq e bukur paska qenë ajo edhe asokohe./InfoKosova/