Home Uncategorized Era Istrefi publikon foto të nxehtë, dy vajza ja mbajnë të pasmet

Era Istrefi publikon foto të nxehtë, dy vajza ja mbajnë të pasmet

Era Istrefi në secilën paraqitje të saj na lë pa fjalë.

Provokative dhe me shumë stil këngëtarja gjithmonë arrin të marr vëmendjen e të gjithve, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh tjetër tejet joshës.

Këngëtarja ka pozuar afër dy vajzave të cilat po i’a mbajnë të pasmet./InfoKosova/