Home Uncategorized Vajza e Adrianes shfaqet në bekine nga pushimet, duket mahnitëse

Vajza e Adrianes shfaqet në bekine nga pushimet, duket mahnitëse

Kaona, është vajza e aktores dhe deputetes Adriana Matoshi.

Ajo së fundmi ka publikuar disa imazhe nga pushimet.

Në bregdet ajo shihet e veshur me fund të shkurtër e bekine.

Format e saj trupore janë si të ishte modele./InfoKosova/

Shiko foton: