Home Uncategorized Shikoni sa shumë është shëndoshur Marigona në muajt e fundit të shtatzënisë

Shikoni sa shumë është shëndoshur Marigona në muajt e fundit të shtatzënisë

Marigona Krasniqi është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe bashkëshorti Robin Krasniqi pritet të bëhen prindër të një djali.

Së fundmi Marigona publikoi një video nga afër.

Vëmendje merrë me ftyren e shëndoshur në muajt e fundit të shtatzënisë e që po duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko videon: