Home Uncategorized Nuk do ta besoni por Edi Furra e ka bashkëshorten ‘miss’

Nuk do ta besoni por Edi Furra e ka bashkëshorten ‘miss’

Nëse përmendet këngëtaret me mbi pesh, padyshim se mendja do t’iu shkoj te Edi Furra.

Edhe pse për Edin, kjo pesh nuk paraqet pik problemi, shkruan InfoKosova.

Ai vazhdimisht shfaqet nëpër televizone dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Së fundi Edi ka pozuar pran bashkëshortes së tije bukuroshe e cila po duket si miss./InfoKosova/

Shiko foton: