Home Uncategorized Ja çka i bën fotoshopi në bikine rejës se Mihrijes

Ja çka i bën fotoshopi në bikine rejës se Mihrijes





Tringa Berisha tashmë është bërë reja e këngëtares Mihrije Braha.

Tringa dhe Platori ka disa muaj që kur janë fejuar, shkruan InfoKosova.

Së fundi re e vjehërr kanë kaluar pushimet bashkë.

Në këtë fotografi Tringa ka përdorur mjaftë shumë fotoshop, ku edhe ngjyra e bikineve është zbehur./InfoKosova/

Shiko foton: