Home Uncategorized Ja çka bënë Adelina Hasani kur i vije nxehtë

Ja çka bënë Adelina Hasani kur i vije nxehtë

Moderatorja e dashuar Adelina Hasani, njihet për oratorin dhe punën e saj të përkryer të cilën e bënë.

Ajo pa dyshim se komentohet edhe për pamjen e saj të jashtme, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram.

Në këtë foto Adelina shihet, se kishte dal jashtë ambienteve të televizionit për t’u freskuar paksa sigurisht nga vapa e madhe e cila po mbizotëron në vendin tonë./InfoKosova/

Shiko foton: